Το πρόγραμμα για Μετέωρα και Φήκη στην Γ Εθνική

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση των αγώνων στους ομίλους της Γ Εθνικής. Το πρωτάθλημα ξεκινά στις 11 Οκτωβρίου. Στην πρεμιέρα ο Α Σ Μετέωρα θα υποδεχθεί τον Α Ο Σελλάνων Προαστίου και η Φήκη θα παίξει στην Καρδίτσα με την Αναγέννηση.

1η αγωνιστική
Ατρόμητος Παλαμά  – ΠΟ Ελασσόνας
Δίας Δίου  – Ρεπό
Αναγέννηση Καρδίτσας  – ΠΟ Φήκης
Κοζάνη  – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
Αετός Μακρυχωρίου  – Ηρακλής Λάρισας
ΑΣ Μετέωρα  – ΑΟ Σελλάνων
Μακεδονικός Φούφα  – ΑΕ Καρίτσας
Οικονόμος Τσαριτσάνης  – Ερμής Αμυνταίου
2η αγωνιστική
Δίας Δίου  – Ατρόμητος Παλαμά
ΠΟ Ελασσόνας  – Αναγέννηση Καρδίτσας
Ρεπό  – Κοζάνη
ΠΟ Φήκης  – Αετός Μακρυχωρίου
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου  – ΑΣ Μετέωρα
Ηρακλής Λάρισας  – Μακεδονικός Φούφα
ΑΟ Σελλάνων  – Ερμής Αμυνταίου
ΑΕ Καρίτσας  – Οικονόμος Τσαριτσάνης
3η αγωνιστική
Ατρόμητος Παλαμά  – Αναγέννηση Καρδίτσας
Κοζάνη  – Δίας Δίου
Αετός Μακρυχωρίου  – ΠΟ Ελασσόνας
ΑΣ Μετέωρα  – Ρεπό
Μακεδονικός Φούφα  – ΠΟ Φήκης
Ερμής Αμυνταίου  – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
Οικονόμος Τσαριτσάνης  – Ηρακλής Λάρισας
ΑΟ Σελλάνων  – ΑΕ Καρίτσας
4η αγωνιστική
Κοζάνη  – Ατρόμητος Παλαμά
Αναγέννηση Καρδίτσας  – Αετός Μακρυχωρίου
Δίας Δίου  – ΑΣ Μετέωρα
ΠΟ Ελασσόνας  – Μακεδονικός Φούφα
Ρεπό  – Ερμής Αμυνταίου
ΠΟ Φήκης  – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου  – ΑΕ Καρίτσας
Ηρακλής Λάρισας  – ΑΟ Σελλάνων
5η αγωνιστική
Ατρόμητος Παλαμά  – Αετός Μακρυχωρίου
ΑΣ Μετέωρα  – Κοζάνη
Μακεδονικός Φούφα  – Αναγέννηση Καρδίτσας
Ερμής Αμυνταίου  – Δίας Δίου
Οικονόμος Τσαριτσάνης  – ΠΟ Ελασσόνας
ΑΕ Καρίτσας  – Ρεπό
ΑΟ Σελλάνων  – ΠΟ Φήκης
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου  – Ηρακλής Λάρισας
6η αγωνιστική
ΑΣ Μετέωρα  – Ατρόμητος Παλαμά
Αετός Μακρυχωρίου  – Μακεδονικός Φούφα
Κοζάνη  – Ερμής Αμυνταίου
Αναγέννηση Καρδίτσας  – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Δίας Δίου  – ΑΕ Καρίτσας
ΠΟ Ελασσόνας  – ΑΟ Σελλάνων
Ρεπό  – Ηρακλής Λάρισας
ΠΟ Φήκης  – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
7η αγωνιστική
Ατρόμητος Παλαμά  – Μακεδονικός Φούφα
Ερμής Αμυνταίου  – ΑΣ Μετέωρα
Οικονόμος Τσαριτσάνης  – Αετός Μακρυχωρίου
ΑΕ Καρίτσας  – Κοζάνη
ΑΟ Σελλάνων  – Αναγέννηση Καρδίτσας
Ηρακλής Λάρισας  – Δίας Δίου
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου  – ΠΟ Ελασσόνας
Ρεπό  – ΠΟ Φήκης
8η αγωνιστική
Ερμής Αμυνταίου  – Ατρόμητος Παλαμά
Μακεδονικός Φούφα  – Οικονόμος Τσαριτσάνης
ΑΣ Μετέωρα  – ΑΕ Καρίτσας
Αετός Μακρυχωρίου  – ΑΟ Σελλάνων
Κοζάνη  – Ηρακλής Λάρισας
Αναγέννηση Καρδίτσας  – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
Δίας Δίου  – ΠΟ Φήκης
ΠΟ Ελασσόνας  – Ρεπό
9η αγωνιστική
Ατρόμητος Παλαμά  – Οικονόμος Τσαριτσάνης
ΑΕ Καρίτσας  – Ερμής Αμυνταίου
ΑΟ Σελλάνων  – Μακεδονικός Φούφα
Ηρακλής Λάρισας  – ΑΣ Μετέωρα
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου  – Αετός Μακρυχωρίου
ΠΟ Φήκης  – Κοζάνη
Ρεπό  – Αναγέννηση Καρδίτσας
ΠΟ Ελασσόνας  – Δίας Δίου
10η αγωνιστική
ΑΕ Καρίτσας  – Ατρόμητος Παλαμά
Οικονόμος Τσαριτσάνης  – ΑΟ Σελλάνων
Ερμής Αμυνταίου  – Ηρακλής Λάρισας
Μακεδονικός Φούφα  – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
ΑΣ Μετέωρα  – ΠΟ Φήκης
Αετός Μακρυχωρίου  – Ρεπό
Κοζάνη  – ΠΟ Ελασσόνας
Αναγέννηση Καρδίτσας  – Δίας Δίου
11η αγωνιστική
Ατρόμητος Παλαμά  – ΑΟ Σελλάνων
Ηρακλής Λάρισας  – ΑΕ Καρίτσας
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου  – Οικονόμος Τσαριτσάνης
ΠΟ Φήκης  – Ερμής Αμυνταίου
Ρεπό  – Μακεδονικός Φούφα
ΠΟ Ελασσόνας  – ΑΣ Μετέωρα
Δίας Δίου  – Αετός Μακρυχωρίου
Αναγέννηση Καρδίτσας  – Κοζάνη
12η αγωνιστική
Ηρακλής Λάρισας  – Ατρόμητος Παλαμά
ΑΟ Σελλάνων  – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
ΑΕ Καρίτσας  – ΠΟ Φήκης
Οικονόμος Τσαριτσάνης  – Ρεπό
Ερμής Αμυνταίου  – ΠΟ Ελασσόνας
Μακεδονικός Φούφα  – Δίας Δίου
ΑΣ Μετέωρα  – Αναγέννηση Καρδίτσας
Αετός Μακρυχωρίου  – Κοζάνη
13η αγωνιστική
Ατρόμητος Παλαμά  – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
ΠΟ Φήκης  – Ηρακλής Λάρισας
Ρεπό  – ΑΟ Σελλάνων
ΠΟ Ελασσόνας  – ΑΕ Καρίτσας
Δίας Δίου  – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Αναγέννηση Καρδίτσας  – Ερμής Αμυνταίου
Κοζάνη  – Μακεδονικός Φούφα
Αετός Μακρυχωρίου  – ΑΣ Μετέωρα
14η αγωνιστική
ΠΟ Φήκης  – Ατρόμητος Παλαμά
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου  – Ρεπό
Ηρακλής Λάρισας  – ΠΟ Ελασσόνας
ΑΟ Σελλάνων  – Δίας Δίου
ΑΕ Καρίτσας  – Αναγέννηση Καρδίτσας
Οικονόμος Τσαριτσάνης  – Κοζάνη
Ερμής Αμυνταίου  – Αετός Μακρυχωρίου
Μακεδονικός Φούφα  – ΑΣ Μετέωρα
15η αγωνιστική
Ατρόμητος Παλαμά  – Ρεπό
ΠΟ Ελασσόνας  – ΠΟ Φήκης
Δίας Δίου  – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
Αναγέννηση Καρδίτσας  – Ηρακλής Λάρισας
Κοζάνη  – ΑΟ Σελλάνων
Αετός Μακρυχωρίου  – ΑΕ Καρίτσας
ΑΣ Μετέωρα  – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Μακεδονικός Φούφα  – Ερμής Αμυνταίου