Παιχνίδια και διαιτητές στο ερασιτεχνικό (16 και 17/2)

Ορίστηκαν οι διαιτητές για τους ερασιτεχνικούς αγώνες το Σαββατοκύριακο 16 και 17 Φεβρουαρίου  2019: 

ΣΑΒΒΑΤΟ    16 – 02 – 2019

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Κ  14 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Αγ Γεωργίου Ακ Αμπελακιων – Πετρωτό Παπαγεωργοπουλος Κουτσαγιας Ε  – Πλοκας
Ακαδημιας Ακαδημια 1  – Μεγαλ/ρι Ντινος Σινδρος    – Σακκας
Αχιλλεας  – ΑΟΤ 0-3 α.α.
Ρεπό : Δημητρα α
Κ  14 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Βαλτινου Βαλτινό – Πυργετός Τουλουμης Αβρααμ  Β  – Κωστηρας
Λογγακιου Δημητρα β  – ΑΕΤ Τζιοτζιος Καπερωνης  – Μαρκοπουλος
Πορταικός-Μετεωρα 3-0 α.α.
Αγ Μονη  – Πύργος 0-3 α.α.
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  15:00
Νεοχωριου Νεοχωρι  – Ταξιάρχες Πετσας Σταφυλας   –  Αλεξοπουλος
Κεφαλ/σου Κεφαλ/σο  – Καστράκι Δουλοπουλος Παπαγεωργοπουλος  – Καλογριας
Φήκης Φήκη      – Αγ Μονη Κοντινος Μανασης Μ  – Αποστολου
Πύλης Πορταικός  – Δημητρα Κουτσαγιας Κωτουλας  – Λεωνιδας Κ
Διάβας Κρ Βρύση  – Καλύβια Λεωνιδας Σ Τζιοτζιος   – Ντινος
Μεγαλ/ριου Μεγαλ/ρι  – Αχιλλέας Ζησης Παφης     –  Ανδριοπουλος
Πυργετου Πυργετός  – Πύργος Μανασης Κ Νταλουκας  – Ράτζας
Πηγη    – ΑΕΤ 3-0 α.α.
Σαραγια   – Γλύνος 3-0 α.α.

 

ΚΥΡΙΑΚΗ    17 – 02 – 2019

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Κ    12 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Πυργου Πύργος  α  – Αχιλλέας Πετσας
Αγ Γεωργίου Ακ Αμπελακιων – Νεοχωρι Παπαγεωργοπουλος
Μπαλκουρας Μεγαλ/ρι  – Καρυες Πλοκας
Αγ Μονης Αγ Μονη  – Ακαδημια 1 α Σταφυλας
Δημητρα α -Μετεωρα α 3-0 α.α.
Ρεπό : ΑΟΤ
Κ   12 2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Οικουμενιου Οικουμενιος  – Μετεωρα β Μουστακας
Πυργετού Πυργετός  – Πηγη Αβρααμ Β
Σαραγιων Συνοικία  – Δημητρα β Σακκας
Ακαδημιας Ακαδημια 1 β  – Βαλτινό Αργυροπουλος
Βοηθ Πυργου Πυργος β  – Πορταικός Μαρκος
Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Κηπακίου Κηπάκι   – Ακ Αμπελακιων Ζησης Καλογριας  – Ανδριοπουλος
Ριζώματος Παραληθαίοι  – Αστερας Μανασης Μ Σινδρος   – Μαργιωλης
Βασιλικής Βασιλική   – Ζάρκο Μανασης Κ Τουλουμης  – Καψουρας
Αγ Κυριακής Ακαδημια 1  – Οικουμενιος Κωτουλας Μπαλας Χ  – Τατσιοπουλος
Λόγγου Λογγος  – Αγ Κυριακή Παφης Καπερωνης  – Μαρκοπουλος
Πετρωτού Πετρωτό  – Αρδάνι Κοντινος Κωστηρας  – Ντινος
Κρήνης Κρηνη   – Ριζαριο Κουτσαγιας Νταλουκας  – Ράτζας
Καρυων Καρυες  – Κεραμίδι Τζιοτζιος Κουτσαγιας  – Κατσογιαννος
Ρεπό : Γριζάνο
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Βαλτινού Βαλτινό  – Ροπωτό Δουλόπουλος Καπερωνης  – Καλογριας
Πρίνους Πρινος  –  Ασπροβαλτος Ζησης Παφης   – Αποστολου
Γόμφων Γόμφοι  – Δροσερό Μανασης Κ Μαρκοπουλος  – Ράτζας
Λυγαριας Λυγαρια  – Χρυσομηλια Κουτσαγιας Τζιοτζιος  – Ντινος
Φωτεινου Φωτεινό  – Βυτουμας Κωτουλας Τουλουμης  – Σινδρος
Παλ/ρου Παλ/ρο   – Πιαλεια Κοντινος Νταλουκας  – Μανασης Μ
Κεφαλ/κος  – Τζουρτζια 0-3 α.α.
Φιλύρα  – Θεόπετρα 0-3 α.α.
Ρεπό : Δενδροχωρι