Αγώνες και διαιτητές στα πρωταθλήματα Βόλεϊ

Ορίστηκαν διαιτητές για τους αγώνες Βόλεϊ το διήμερο 7 και 8 Δεκεμβρίου :

Αγώνες και Διαιτησία 7-8/12/2019

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ 1ΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ 2ΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
ΣΑΒ. 7-12-2019 Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 15.30 Σ.Π.Α. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ –  ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ ΧΛΩΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΑΛΑ
ΣΑΒ. 7-12-2019 Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ 18.00  ΕΛΑΣΣΟΝΑ – Α.Ε.Λ ΧΑΡΔΑΛΙΔΗΣ ΜΠΑΤΣΙΛΑ ΤΣΙΠΛΙΚΙΑΡΗ
ΣΑΒ. 7-12-2019 Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 19.30 ΑΘΛΕΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΦΙΛ/ΚΟΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΚΑΚΑΤΣΙΟΥ ΣΚΟΡΔΑΡΑ ΛΥΜΤΣΙΟΥΛΗ
ΣΑΒ. 7-12-2019 Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 19.30 Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – Γ.Σ. ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΟΛΤΣΙΔΑΣ ΣΟΥΦΛΗΣ ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ
ΣΑΒ. 7-12-2019  ΓΥΝΑΙΚΩΝ 14Ο ΓΥΜΝ. ΛΑΡ. 17.30 ΑΟ ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ – Γ.Σ. ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΛΥΜΤΣΙΟΥΛΗ
ΣΑΒ. 7-12-2019 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ 17,30 ΑΠΟΛΛΩΝΕΙΟΣ ΛΑΡ. – ΦΟΙΒΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΓΚΟΤΣΗΣ ΚΑΤΣΗ
ΣΑΒ. 7/12  ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 20.00 ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ –  ΑΜΙΛΛΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΚΥΡΙΑΚΑΤΗ ΠΕΤΑΛΑ
ΣΑΒ. 7/12  ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΑΚ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 19.00 ΦΙΛ/ΚΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ –  ΜΟΥΖΑΚΙ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΡΕΝΤΖΕΛΑΣ
ΣΑΒ. 7-12-2019 ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ 19.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ
ΣΑΒ. 7-12-2019 ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΓΡΙΑΣ 19.00 Γ.Σ. ΒΟΛΟΥ – Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΜΑΝΟΣΟΓΙΩΡΓΑΚΗ
ΣΑΒ. 7-12-2019 ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 16.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ – ΦΙΛ/ΚΟΣ ΘΕΣΠΙΩΝ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΣΟΛΩΜΙΔΗΣ
ΣΑΒ. 7-12-2019 ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 13.00 ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ – Α.Σ. ΑΙΑΣ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΣΤΑΙΚΟΣ ΚΑΡΑΒΑΝΑ
ΣΑΒ. 7-12-2019 ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 12.00 Α.Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦ. – Α.Σ. ΙΤΕΑΣ ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΣΑΛΤΑ
ΣΑΒ. 7-12-2019 ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 13.00 Σ.Π.Α. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΑΛΑ
ΣΑΒ. 7/12 ΠΑΙΔΩΝ ΑΓΡΙΑΣ 17.00 ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΜΑΝΟΣΟΓΙΩΡΓΑΚΗ
ΚΥΡ. 8-12-2019 Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ 14.00 Γ.Σ. ΒΟΛΟΥ – Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΥΡ. 8-12-2019 Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 17.30 Ε.Α. ΛΑΡΙΣΑΣ – Α.Σ. ΔΩΡΙΔΑΣ ΜΠΑΤΣΙΛΑ ΒΗΤΑΣ ΠΑΙΚΟΥ
ΚΥΡ. 8-12-2019 Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ 16.00 Α.Σ. ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ – ΑΠΣ ΛΑΜ. ΦΘΙΑ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΥΡ. 8/12 Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 17.00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΥΡΝΑΒΟΥ –  ΑΜΙΛΛΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΑΛΑ
ΚΥΡ. 8-12-2019 Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 15.30 Α.Σ. ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ – ΑΠΣ ΛΑΜ. ΦΘΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΣΚΟΡΔΑΡΑ ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ
ΚΥΡ. 8-12-2019 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α2 ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 15.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΡ. – Γ.Σ. ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΣΑΜΑΡΑ ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ
ΚΥΡ. 8-12-2019 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α2 ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 18.30 Γ.Σ. ΤΥΡΝΑΒΟΥ – Γ.Σ. ΔΕΣΚΑΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΑΛΑ
ΚΥΡ. 8-12-2019 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α2 ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 18.30 ΦΙΛ/ΚΟΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ – ΦΟΙΒΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΣΑΜΑΡΑ ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ
ΚΥΡ. 8-12-2019 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ 14.30 Γ.Σ.Ε. ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ – ΑΘΛΕΣΗ ΛΑΡ. ΤΣΙΠΛΙΚΙΑΡΗ
ΚΥΡ. 8/12 ΝΕΑΝΙΔΩΝ 14Ο ΓΥΜΝ. ΛΑΡ. 17.30 ΑΟ ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ – ΑΜΙΛΛΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΣΦΟΝΔΥΛΗ ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΥΡ. 8/12 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΛΚΑΖΑΡ 17.30 Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΧΛΩΡΟΣ ΣΧΟΙΝΑ
ΚΥΡ. 8-12-2019 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α1 ΣΤΕΡΕΑΣ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 18.00 Α.Σ. ΑΙΑΣ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ – ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ ΣΤΑΙΚΟΣ ΚΑΡΑΒΑΝΑ
ΚΥΡ. 8-12-2019 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α1 ΣΤΕΡΕΑΣ ΙΤΕΑΣ 16.00 Α.Σ. ΙΤΕΑΣ – ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΤΣΑΒΟΥ
ΚΥΡ. 8-12-2019 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α2 ΣΤΕΡΕΑΣ ΑΙΔΗΨΟΥ 12.00 ΣΥΛΛΑΣ ΑΙΔΗΨΟΥ – Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΣΤΑΙΚΟΣ ΚΑΡΑΒΑΝΑ
ΚΥΡ. 8-12-2019 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α2 ΣΤΕΡΕΑΣ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 17.00 Α.Σ. ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ – Α.Ψ.Λ. ΜΕΔΕΩΝ ΚΟΥΤΣΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΥΡ. 8-12-2019 ΠΑΙΔΩΝ Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ 10.00 ΑΠΣ ΛΑΜ. ΦΘΙΑ – Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΤΣΑΒΟΥ ΚΑΛΑΤΖΗΣ
ΚΥΡ. 8-12-2019 Α1 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΜΟΥΣΙΚΟ 17.00 ΦΙΛ/ΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – Ε.Α. ΛΑΡΙΣΑΣ ΓΚΟΤΣΗΣ ΜΠΟΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ
ΣΑΒ. 7-12-2019 Α2 ΓΥΝ 1ο ΓΥΜΝ 17.00 ΕΑΛ-ΑΣ.ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΚΑΤΣΙΟΥΛΗΣ ΣΚΟΡΔΑΡΑ ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΥ
ΣΑΒ. 7-12-2019 Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 18.00 ΣΠΑΚ-ΑΠΣ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΘΕΜΕΛΗΣ ΧΛΩΡΟΣ ΚΥΡΙΑΚΑΤΗ
ΣΑΒ. 7/12 Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΑΤΣΙΜΗΔΟΥ 20.00 ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ-ΦΙΛ/ΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΚΟΥΤΣΗΣ ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΣΦΟΝΔΥΛΗ
       
      ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β
ΣΑΒ. 7-12-2019 ΚΟΡ ΦΑΛΑΝΗΣ 14.00 Γ.Σ. ΦΑΛΑΝΗΣ-ΦΙΛ/ΚΟΣ ΛΑΡ ΣΑΜΑΡΑ
ΣΑΒ. 7-12-2019 ΚΟΡ ΜΟΥΣΙΚΟ 19.00 ΦΙΛ/ΚΟΣ ΛΑΡ Β2-ΦΙΛ/ΚΟΣ ΛΑΡ Β3 ΜΠΟΛΗΣ
ΚΥΡ 8-12-2019 ΚΟΡ 1ο ΓΥΝΜ. ΛΑΡ 19.30 ΕΑΛ-ΑΕΛ ΚΑΡΑΜΠΟΥΖΗΣ