Πρόγραμμα και διαιτητές σε Α και Β ΕΠΣΤ (12η αγων.)-Κ16 και Κ12

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές των αγώνων της 12ης αγωνιστικής στην Α και Β ερασιτεχνική ΕΠΣ Τρικάλων,  στο πρωτάθλημα Κ16 (4η αγωνιστική) και  Κ12 (7η αγωνιστική) :

Σάββατο    07– 12 – 2019 

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Κ   16 ΩΡΑ  11:00
Μπαλκουρας Δήμητρα α  – Ακαδημια 1 Μανασης Μ Μαργιωλης   – Πλοκας
Φλαμουλιου ΑΟΤ    – Πύργος Σταφυλας  Κ Κουτσαγιας   – Κωστηρας
Κηπακίου ΑΕΤ   – Δημητρα β Μπαλας Χ Καπερωνης   – Μαρκοπουλος
Καλαμπάκας Μετεωρα  – Οικουμενιος Ζησης Β Σινδρος         – Ντίνος
 Πυργετού  Πυργετός-Πετρωτό  (ΤΕΤΑΡΤΗ 11/12)
Κ   12 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Πυργετού Πυργετός  – ΑΕΚ Σαραγιων α Μουστακας
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  15:00
Κεφαλοβρυσου Κεφαλόβρυσο  – Πυργετός Δουλοπουλος Νταλουκας     – Αποστόλου
Μουριας Δροσερό  – Λυγαρια Κωτουλας Μουστακας    – Μαρκοπουλος
Καστρακιου Καστράκι  – Ταξιαρχες Πετσας Καπερωνης    – Κωστηρας
Καλυβίων Καλυβια  – Ριζαριό Ζήσης Παπαγεωργοπουλος  – Μαργιωλης
Πύργου Πύργος  – Φήκη Κουτσαγιας Σταφυλας      – Μπαλας
Λογγακιου Δημητρα  – Πορταικός Κοντινος Παφης           – Καλογριας
Μεγαλ/ριου Μεγαλ/ρι  – Παραληθαίοι Μανασης Κ Αλεξοπουλος  – Πλοκας
Καρυων Σαραγιων  – Κρ Βρύση Μανασης Μ Τζανης          – Σινδρος
Αγ Μονη  – Πηγη 3-0

           Κυριακή    08– 12– 2019 

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Κηπακίου ΑΕΤ Κηπακίου  – Κεραμίδι Ζησης Μουστακας  – Ανδριοπουλος
Αγ Κυριακής Αγ Κυριακή  – Αχιλλέας Κοντινος Νταλουκας   – Παπαγεωργοπουλος
Χρυσαυγής Αστέρας  – Πετρωτό Μανασης Μ Μαργιωλης   – Κωστηρας
Ζαρκου Ζάρκο   – ΑΕΚ Σαραγιων Κουτσαγιας Πλοκας         – Μαρκοπουλος
Λόγγου Οικουμενιος  – Ακαδημια 1 Παφης Τζανης         – Καπερωνης
Γριζάνου Γριζάνο  – Ακ Αμπελακιων Κωτουλας Καλογριας   – Κουτσαγιας Ε
Καρυες  – Γλύνος 0-3
Κρήνη   – Αρδάνι αα
Ρεπό : Λόγγος
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Πρίνους Γενεσι  – Βασιλική Δουλοπουλος Αλεξοπουλος – Καπερωνης
Πιαλείας Πιαλεία  – Βαλτινό Κουτσαγιας Παφης            – Καλογριας
Παλαιομ/ρου Παλαιομ/ρο  – Φωτεινό Κοντινος Μανασης Μ   – Ντινος
Θεόπετρας Θεόπετρα  – Χρυσομηλια Μανασης Κ Τζανης           – Κωτουλας
Πρίνος  – Πρόδρομος 3-0
Δενδρ/ρι  – Γόμφοι 0-3
Ασπροβαλτος  – Βυτουμας 3-0
Κ   12 1ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Καλαμπακας Μετεωρα  – Ακαδημια 1 Μουστακας
Πύργου Πύργος  – Ακ Αμπελακιων α Μαρκοπουλος
Μπαλκουρας Δημητρα α  – ΑΟΤ Μαργιωλης
Κ   12 2ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Βοηθ Πυργου Πύργος β  – Δημητρα β Πλοκας
Αγ Βης/να Πορταικός  – Πηγη Κωστηρας
Μπάρας Αχιλλέας  – Οικουμενιος Κουτσαγιας Ε
Football Factory Ακ Αμπελακιων β  – Μεγαλ/ρι Σινδρος
Ρεπό: ΑΕΚ Σαραγιων

 

ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΙΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ

1218497 ΚΩΣΤΑΡΕΛΛΟΣ ΕΛ ΟΙΚΟΥΜΕΝΙΟΣ 3 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1322417 ΒΗΣΣΑΡΙΟΥ Α ΤΖΟΥΡΤΖΙΑ 1 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1398578 ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ Χ ΤΖΟΥΡΤΖΙΑ 1 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1255980 ΣΚΡΑΠΑΡΗΣ Δ ΒΑΛΤΙΝΟ 1 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1268001 ΤΣΙΑΝΑΚΑΣ Α ΠΥΡΓΕΤΟΣ 1 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

414869 ΠΑΠΑΣΤΕΡΙΑΔΗΣ Π ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟ 1 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ