Πρόγραμμα Α2 ΕΣΚΑΘ Β όμιλος 2019-2020

Το Σαββατοκύριακο 19 και 20 Οκτωβρίου, αρχίζει το πρωτάθλημα μπάσκετ της Α2 ΕΣΚΑΘ. Στον Β όμιλο, συμμετέχουν από τα Τρίκαλα, οι ομάδες, Φαλώρεια και Κρόνος. 

1ος ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

19/10/2019 19:00 ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΥΖΑΚΙΟ ΠΑΣΣΙΑΛΗΣ ΓΣ ΑΣΚ ΦΑΛΩΡΕΙΑΣ
20/10/2019 15:00 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΗΣ ΕΑ ΚΡΟΝΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α.Ε
19/10/2019 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΑΛΑΜΑ ΓΑΣΠΑΛΑΜΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΠΟΛ ΚΛΑΜΠ
19/10/2019 15:30 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΝΕΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑ ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ
20/10/2019 14:30 14 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ Α.Ο. 0ΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

2η Αγωνιστική

27/10/2019 19:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΤΡΙΚΑΛ ΑΣΚ ΦΑΛΩΡΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Α.Ο
26/10/2019 20:00 ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ. ΚΡΟΝΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α.Ε ΠΑΣΣΙΑΛΗΣ ΓΣ
26/10/2019 17:00 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΠΟΛ ΚΛΑΜΠ ΛΑΡΙΣΗΣ ΕΑ
26/10/2019 17:00 ΚΛ.ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΓΑΣΠΑΛΑΜΑΣ
27/10/2019 19:30 Ε.Α.Κ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0ΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΝΕΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑ

3η Αγωνιστική

3/11/2019 16:00 Ε.Α.Κ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Α.Ο ΚΡΟΝΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α.Ε
2/11/2019 19:00 ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΥΖΑΚΙΟ ΠΑΣΣΙΑΛΗΣ ΓΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΠΟΛ ΚΛΑΜΠ
3/11/2019 13:00 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΗΣ ΕΑ ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ
3/11/2019 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΑΛΑΜΑ ΓΑΣΠΑΛΑΜΑΣ 0ΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
2/11/2019 15:30 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΝΕΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑ ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ Α.Ο.

4η Αγωνιστική

10/11/2019 15:30 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΠΟΛ ΚΛΑΜΠ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Α.Ο
9/11/2019 17:00 ΚΛ.ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΠΑΣΣΙΑΛΗΣ ΓΣ
10/11/2019 17:00 Ε.Α.Κ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0ΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΛΑΡΙΣΗΣ ΕΑ
9/11/2019 16:30 14 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ Α.Ο. ΓΑΣΠΑΛΑΜΑΣ
10/11/2019 17:00 ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ. ΚΡΟΝΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α.Ε ΑΣΚ ΦΑΛΩΡΕΙΑΣ

 5η Αγωνιστική

17/11/2019 16:00 Ε.Α.Κ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Α.Ο ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ
16/11/2019 19:00 ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΥΖΑΚΙΟ ΠΑΣΣΙΑΛΗΣ ΓΣ 0ΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
17/11/2019 15:00 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΗΣ ΕΑ ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ Α.Ο.
16/11/2019 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΑΛΑΜΑ ΓΑΣΠΑΛΑΜΑΣ ΝΕΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑ
17/11/2019 19:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΤΡΙΚΑΛ ΑΣΚ ΦΑΛΩΡΕΙΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΠΟΛ ΚΛΑΜΠ

6η Αγωνιστική

24/11/2019 14:00 Ε.Α.Κ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0ΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Α.Ο
23/11/2019 16:30 14 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ Α.Ο. ΠΑΣΣΙΑΛΗΣ ΓΣ
23/11/2019 15:30 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΝΕΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑ ΛΑΡΙΣΗΣ ΕΑ
23/11/2019 17:00 ΚΛ.ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΑΣΚ ΦΑΛΩΡΕΙΑΣ
23/11/2019 19:30 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΠΟΛ ΚΛΑΜΠ ΚΡΟΝΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α.Ε

7η Αγωνιστική

1/12/2019 14:00 Ε.Α.Κ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Α.Ο ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ Α.Ο.
30/11/2019 19:00 ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΥΖΑΚΙΟ ΠΑΣΣΙΑΛΗΣ ΓΣ ΝΕΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑ
30/11/2019 15:00 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΗΣ ΕΑ ΓΑΣΠΑΛΑΜΑΣ
1/12/2019 17:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΤΡΙΚΑΛ ΑΣΚ ΦΑΛΩΡΕΙΑΣ 0ΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
30/11/2019 20:00 ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ. ΚΡΟΝΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α.Ε ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ

8η Αγωνιστική

8/12/2019 15:30 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΝΕΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Α.Ο
7/12/2019 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΑΛΑΜΑ ΓΑΣΠΑΛΑΜΑΣ ΠΑΣΣΙΑΛΗΣ ΓΣ
8/12/2019 14:30 14 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ Α.Ο. ΑΣΚ ΦΑΛΩΡΕΙΑΣ
8/12/2019 19:30 Ε.Α.Κ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0ΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α.Ε
7/12/2019 16:00 ΚΛ.ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΠΟΛ ΚΛΑΜΠ

9η Αγωνιστική

15/12/2019 18:00 Ε.Α.Κ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Α.Ο ΓΑΣΠΑΛΑΜΑΣ
14/12/2019 19:00 ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΥΖΑΚΙΟ ΠΑΣΣΙΑΛΗΣ ΓΣ ΛΑΡΙΣΗΣ ΕΑ
15/12/2019 17:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΤΡΙΚΑΛ ΑΣΚ ΦΑΛΩΡΕΙΑΣ ΝΕΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑ
14/12/2019 20:00 ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ. ΚΡΟΝΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α.Ε ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ Α.Ο.
15/12/2019 17:30 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΠΟΛ ΚΛΑΜΠ 0ΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

10η Αγωνιστική

22/12/2019 15:00 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΗΣ ΕΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Α.Ο
22/12/2019 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΑΛΑΜΑ ΓΑΣΠΑΛΑΜΑΣ ΑΣΚ ΦΑΛΩΡΕΙΑΣ
21/12/2019 15:30 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΝΕΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑ ΚΡΟΝΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α.Ε
21/12/2019 16:30 14 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ Α.Ο. ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΠΟΛ ΚΛΑΜΠ
22/12/2019 19:30 Ε.Α.Κ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0ΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ

 11η Αγωνιστική

12/1/2020 19:30 Ε.Α.Κ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Α.Ο ΠΑΣΣΙΑΛΗΣ ΓΣ
12/1/2020 19:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΤΡΙΚΑΛ ΑΣΚ ΦΑΛΩΡΕΙΑΣ ΛΑΡΙΣΗΣ ΕΑ
11/1/2020 20:00 ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ. ΚΡΟΝΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α.Ε ΓΑΣΠΑΛΑΜΑΣ
11/1/2020 19:30 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΠΟΛ ΚΛΑΜΠ ΝΕΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑ
11/1/2020 17:00 ΚΛ.ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ Α.Ο.

2ος ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

19/1/2020 17:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΤΡΙΚΑΛ ΑΣΚ ΦΑΛΩΡΕΙΑΣ ΠΑΣΣΙΑΛΗΣ ΓΣ
18/1/2020 20:00 ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ. ΚΡΟΝΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α.Ε ΛΑΡΙΣΗΣ ΕΑ
18/1/2020 19:30 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΠΟΛ ΚΛΑΜΠ ΓΑΣΠΑΛΑΜΑΣ
18/1/2020 17:00 ΚΛ.ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΝΕΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑ
19/1/2020 16:00 Ε.Α.Κ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0ΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ Α.Ο.

2η Αγωνιστική

26/1/2020 16:00 Ε.Α.Κ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Α.Ο ΑΣΚ ΦΑΛΩΡΕΙΑΣ
25/1/2020 19:00 ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΥΖΑΚΙΟ ΠΑΣΣΙΑΛΗΣ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α.Ε
26/1/2020 16:30 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΗΣ ΕΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΠΟΛ ΚΛΑΜΠ
25/1/2020 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΑΛΑΜΑ ΓΑΣΠΑΛΑΜΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ
26/1/2020 15:30 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΝΕΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑ 0ΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

3η Αγωνιστική

2/2/2020 16:30 ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ. ΚΡΟΝΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α.Ε ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Α.Ο
1/2/2020 15:30 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΠΟΛ ΚΛΑΜΠ ΠΑΣΣΙΑΛΗΣ ΓΣ
1/2/2020 16:30 ΚΛ.ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΛΑΡΙΣΗΣ ΕΑ
2/2/2020 19:30 Ε.Α.Κ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0ΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΓΑΣΠΑΛΑΜΑΣ
1/2/2020 16:30 14 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ Α.Ο. ΝΕΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑ

4η Αγωνιστική

9/2/2020 15:00 Ε.Α.Κ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Α.Ο ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΠΟΛ ΚΛΑΜΠ
8/2/2020 19:00 ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΥΖΑΚΙΟ ΠΑΣΣΙΑΛΗΣ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ
9/2/2020 16:30 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΗΣ ΕΑ 0ΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
8/2/2020 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΑΛΑΜΑ ΓΑΣΠΑΛΑΜΑΣ ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ Α.Ο.
9/2/2020 17:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΤΡΙΚΑΛ ΑΣΚ ΦΑΛΩΡΕΙΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α.Ε

5η Αγωνιστική

16/2/2020 16:30 ΚΛ.ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Α.Ο
16/2/2020 17:00 Ε.Α.Κ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0ΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΠΑΣΣΙΑΛΗΣ ΓΣ
15/2/2020 16:30 14 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ Α.Ο. ΛΑΡΙΣΗΣ ΕΑ
15/2/2020 15:30 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΝΕΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑ ΓΑΣΠΑΛΑΜΑΣ
16/2/2020 16:30 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΠΟΛ ΚΛΑΜΠ ΑΣΚ ΦΑΛΩΡΕΙΑΣ

 6η Αγωνιστική

23/2/2020 18:00 Ε.Α.Κ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Α.Ο 0ΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
22/2/2020 19:00 ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΥΖΑΚΙΟ ΠΑΣΣΙΑΛΗΣ ΓΣ ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ Α.Ο.
22/2/2020 15:30 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΗΣ ΕΑ ΝΕΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑ
23/2/2020 19:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΤΡΙΚΑΛ ΑΣΚ ΦΑΛΩΡΕΙΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ
23/2/2020 17:00 ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ. ΚΡΟΝΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α.Ε ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΠΟΛ ΚΛΑΜΠ

7η Αγωνιστική

8/3/2020 14:30 14 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ Α.Ο. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Α.Ο
7/3/2020 15:30 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΝΕΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑ ΠΑΣΣΙΑΛΗΣ ΓΣ
7/3/2020 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΑΛΑΜΑ ΓΑΣΠΑΛΑΜΑΣ ΛΑΡΙΣΗΣ ΕΑ
8/3/2020 19:30 Ε.Α.Κ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0ΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣΚ ΦΑΛΩΡΕΙΑΣ
7/3/2020 16:30 ΚΛ.ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΚΡΟΝΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α.Ε

8η Αγωνιστική

15/3/2020 17:00 Ε.Α.Κ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Α.Ο ΝΕΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑ
14/3/2020 19:00 ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΥΖΑΚΙΟ ΠΑΣΣΙΑΛΗΣ ΓΣ ΓΑΣΠΑΛΑΜΑΣ
15/3/2020 17:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΤΡΙΚΑΛ ΑΣΚ ΦΑΛΩΡΕΙΑΣ ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ Α.Ο.
15/3/2020 19:30 ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ. ΚΡΟΝΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α.Ε 0ΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
14/3/2020 15:30 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΠΟΛ ΚΛΑΜΠ ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ

9η Αγωνιστική

22/3/2020 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΑΛΑΜΑ ΓΑΣΠΑΛΑΜΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Α.Ο
21/3/2020 15:30 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΗΣ ΕΑ ΠΑΣΣΙΑΛΗΣ ΓΣ
22/3/2020 15:00 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΝΕΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑ ΑΣΚ ΦΑΛΩΡΕΙΑΣ
21/3/2020 17:00 14 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ Α.Ο. ΚΡΟΝΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α.Ε
22/3/2020 19:30 Ε.Α.Κ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0ΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΠΟΛ ΚΛΑΜΠ

10η Αγωνιστική

29/3/2020 19:00 Ε.Α.Κ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Α.Ο ΛΑΡΙΣΗΣ ΕΑ
29/3/2020 19:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΤΡΙΚΑΛ ΑΣΚ ΦΑΛΩΡΕΙΑΣ ΓΑΣΠΑΛΑΜΑΣ
29/3/2020 19:00 ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ. ΚΡΟΝΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α.Ε ΝΕΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑ
29/3/2020 19:00 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΠΟΛ ΚΛΑΜΠ ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ Α.Ο.
29/3/2020 19:00 ΚΛ.ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 0ΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

11η Αγωνιστική

5/4/2020 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΥΖΑΚΙΟ ΠΑΣΣΙΑΛΗΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Α.Ο
5/4/2020 15:00 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΗΣ ΕΑ ΑΣΚ ΦΑΛΩΡΕΙΑΣ
5/4/2020 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΑΛΑΜΑ ΓΑΣΠΑΛΑΜΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α.Ε
5/4/2020 15:00 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΝΕΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΠΟΛ ΚΛΑΜΠ
5/4/2020 15:00 14 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ Α.Ο. ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ